Lepší ceny pro registrované - množstevní slevy - přidáváme dárky k objednávkám - poštovné již od 49,00Kč

Jak Twiggy® funguje?

Twiggy funguje tak, že rozpustná vláknina (extrakt konjacu) ve spojení se skořicí po smíchání s vodou (nebo jinou tekutinou) nabývá na objemu. Rozpustná forma umožňuje 100% využití učinných látek (oproti tabletám nebo kapslím) a navíc přináší tělu potřebné tekutiny. Proto:

a) doplníte potřebné množství tekutin během dne

b) vyvolá pocit zasycení

c) sníží chuť na sladké

Kombinace rozpustné vlákniny se silnou dávkou skořicového extraktu je ideální nápoj pro každý den, ať jste doma, v práci nebo na dovolené. Rychlá osvěžující svačinka, nápoj pro zasycení před jídlem... vám pomůže udržet se fit, cítit se skvěle a na rozdíl od džusů, ledových čajů, proteinových drinků i zhubnout a pozitivně ovlivnit hladinu cholesterolu a cukru v krvi.infografika-jak-twiggy-funguje-glukomannan-hubnuti

Princip zasycení rozpustnou vlákninou před jídlem je přijímán i odborníky (…”kromě restriktivních bariatrických operací.(sleeve gastrektomie, plikace žaludku) lze s výhodou konzumovat některé potraviny s vyšším obsahem vlákniny nebo dokonce s doplňky stravy na bázi vlákniny”, říká MUDr. M.Matoulek, PhD. Z VŠTJ Medicína Praha, zdroj: www.obesity-news.cz)Zmenšíte si porce jídla a tělo si postupně zvykne na nižší energetický příjem.

U glukomannanu navíc nejde jen o hubnutí, přispívá také k normální hladině cholesterolu. Rozpustná vláknina výrazně zpomaluje vyprazdňování žaludku, čímž také zvyšuje pocit sytosti a omezuje vstřebávání tuků a cukrů z potravy a dále je schopna absorbovat různé toxické látky uvolněné střevními bakteriemi. 

Při pouhých 0,3 kalorií na sáček byla kombinace aktivních látek pečlivě vybrána, aby nezatěžovala organismu při dodržování zdravého životního stylu. 

Twiggy® pracuje skvěle s jakoukoli dietou - ať už počítáte kalorie nebo dodržujete jiný dietná plán - ketodiety, Weight Watchers nebo dělenou stravu, ... 

Aktivní látky:
1500mg glukomannanu, 40mg skořice (30: 1), 15mg vitaminu C 

Pokyny:
Vsypte jeden sáček Twiggy® do 250 ml studené vody. Důkladně zamíchejte nebo protřepte v šejkru, dokud není prášek rozpuštěn. Okamžitě vypijte, pokud dáváte přednost tekuté konzistenci nebo nechte stát pár minut, pokud máte raději gelovitou konzistenci. Užívejte 10-20 minut před jídlem. 

Výživové hodnoty v 1 sáčku:
Energie: 1,15 kJ (0,27 kcal), bílkoviny: 0 g, uhlohydráty: 1,49 g, z toho cukry: 0,020 g, tuky: 0 g, vláknina: 1,485 g

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.