Jak Twiggy® funguje?

Jednoduše! Rozpustná vláknina (extrakt konjacu) ve spojení se skořicí po smíchání s vodou (nebo jinou tekutinou) nabývá na objemu. Rozpustná forma umožňuje 100% využití učinných látek (oproti tabletám nebo kapslím) a navíc přináší tělu potřebné tekutiny. Proto:

a) doplníte potřebné množství tekutin během dne

b) vyvolá pocit zasycení

c) sníží chuť na sladké

Kombinace rozpustné vlákniny se silnou dávkou skořicového extraktu je ideální nápoj pro každý den, ať jste doma, v práci nebo na dovolené. Rychlá osvěžující svačinka, nápoj pro zasycení před jídlem... vám pomůže udržet se fit, cítit se skvěle a na rozdíl od džusů, ledových čajů, proteinových drinků i zhubnout a pozitivně ovlivnit hladinu cholesterolu a cukru v krvi.infografika-jak-twiggy-funguje-glukomannan-hubnuti

Princip zasycení rozpustnou vlákninou před jídlem je přijímán i odborníky (…”kromě restriktivních bariatrických operací.(sleeve gastrektomie, plikace žaludku) lze s výhodou konzumovat některé potraviny s vyšším obsahem vlákniny nebo dokonce s doplňky stravy na bázi vlákniny”, říká MUDr. M.Matoulek, PhD. Z VŠTJ Medicína Praha, zdroj: www.obesity-news.cz)Zmenšíte si porce jídla a tělo si postupně zvykne na nižší energetický příjem.

U glukomannanu navíc nejde jen o hubnutí, přispívá také k normální hladině cholesterolu. Rozpustná vláknina výrazně zpomaluje vyprazdňování žaludku, čímž také zvyšuje pocit sytosti a omezuje vstřebávání tuků a cukrů z potravy a dále je schopna absorbovat různé toxické látky uvolněné střevními bakteriemi. 

Při pouhých 0,3 kalorií na sáček byla kombinace aktivních látek pečlivě vybrána, aby nezatěžovala organismu při dodržování zdravého životního stylu. 

Twiggy® pracuje skvěle s jakoukoli dietou - ať už počítáte kalorie nebo dodržujete jiný dietná plán - ketodiety, Weight Watchers nebo dělenou stravu, ... 

Aktivní látky:
1500mg glukomannanu, 40mg skořice (30: 1), 15mg vitaminu C 

Výživové hodnoty v 1 sáčku:
Energie: 1,15 kJ (0,27 kcal), bílkoviny: 0 g, uhlohydráty: 1,49 g, z toho cukry: 0,020 g, tuky: 0 g, vláknina: 1,485 g

Hubnete s Twiggy®?
1.      Pijte Twiggy® před snídaní, obědem a večeří
Obsah sáčku vysypte do suché sklenice, zalijte 250-300ml vody, zamíchejte a ihned vypijte. Je dobré vždy zapít další sklenicí vody či jiné tekutiny, možné i postupně. (Používejte vždy suchou sklenici, protože náš glukomannan opravdu miluje vodu a ihned reaguje!)
2.      Vyčkejte 10-30 minut než Twiggy® zvětší svůj objem v žaludku. 
Každý jsme jiný, proto je důležité pozorovat, kdy u vás dojde k prvnímu pocitu nasycení po vypití nápoje. Někomu stačí 10 minut, další potřebuje delší čas.
3.      Dejte si zmenšenou porci vašeho oblíbeného jídla.
Máme na mysli jídlo odpovídající zdravému životnímu stylu. Ideální je sestavit si jídelníček pro hubnutí a nedržet jakékoliv diety.

Rychle zhubnout si přejeme všichni, ale postupně dosažený výsledek s podporou Twiggy® potěší a vydrží.

Chcete snížit s Twiggy® hladinu cholesterolu nebo cukru v krvi?
Dodržujte doporučené dávkování 3 sáčků denně
Twiggy® můžete přidat do jogurtu jako svačinu, vytvořit si vlastní recept nebo jednoduše obsah sáčku vysypte do suché sklenice, zalijte 250-300ml vody, zamíchejte a ihned vypijte. Je dobré vždy zapít další sklenicí vody či jiné tekutiny, možné i postupně. (Používejte vždy suchou sklenici, protože náš glukomannan opravdu miluje vodu a ihned reaguje!) 

Twiggy® pro lepší den?
Twiggy® může být součástí Vašeho životního stylu. Extrakt skořice umí nejen působit na hladinu cukru v krvi, ale blahodárně ovlivňuje trávení a celkový metabolismus. Vysoký obsah rozpustné vlákniny Vám zajistí i v napjatém dní pocit sytosti. Snadno dodržíte doporučené množství vlákniny v jídelníčku a pitný režim.